Zerovita Çayı Kullananlar (Yorumları ve Önerileri)

Zerovita Çayı Kullananlar tarafından farklı görüşler belirtilmektedir. Yorumları ve önerileri yazımızda ifade edeceğiz. Öncelikle zerovita çayı tamamen doğal içinde katkı maddesi olmayan bir bitkisel çaydır. Zerovita çayı kilo vermek isteyen insanlar tarafından tercih edilmektedir. Zerovita çayının özelliği, kişinin iştahını kesip, sindirim sistemini harekete geçirilerek yağ yakılmasını sağlamasıdır. Bu sayede metabolizma hızlanarak depo edilen yağların yakılması sonucunda kilo vermede yardımcı olur. Burada dikkat edilmesi gereken husus Zerovita çayının nasıl kullanılması gerektiği ve sindirimi hızlandırdığı için günde en az 2.5 litre suyun içilmesi gerekir.

Zerovita Çayı İçinde Bulunanlar

  1. Rezene: Tokluk hissi verir, vücuttan toksinleri uzaklaştırır.
  2. Kiraz Sapı: Kanı temizleyip ödeme engeller; kilo vermeye yardımcı olur.
  3. Safran: Sindirimi destekler ve bağışıklığı güçlendirir.
  4. Biberiye: Sindirim sistemine iyi gelip, yağların yakılmasını sağlar.
  5. Hibuskus: İştah azaltıcı, metabolizmayı hızlandırıp kilo vermeye yardımcıdır.
  6. Avakado: Bağışıklık sistemini güçlendiren ve yağ yakılmasına yardımcıdır.
  7. Kitre: Kan dolaşımını hızlanmasına metabolizmanın çalışmasını sağlar ve iştah keser.
  8. Maydanoz Kurusu: Yağ oranı düşük olup, vücuttaki yağların yakılmasını sağlayarak kilo vermeye yardımcı.
  9. Anason: Sindirim sistemini düzenleyici olup kilo vermeye yardımcıdır.
  10. Mate: İştah kesici olup sindirim sistemini düzene sokarak kilo vermeye yardımcıdır.

Zerovita Çayı Nasıl Kullanılır?

Zerovita çayı aç karnına vücudunuzun yapısına uygun olacak şekilde, bir su bardağı sıcak suyu içerisine tatlı ya da çay kaşığı koyup demlendikten sonra kullanabilirsiniz. Bardağın içinde kalan kalıntıları ile beraber içerseniz sindirim sisteminizi daha iyi çalıştıracaktır. Acımtrak bir tadı olduğu unutulmamalıdır.blank

Zerovita Çayı Kullananların Yorumları ve Önerileri

Zerovita Çayı Kullananlar olumlu-olumsuz yorum ve önerilerde bulunmaktadır. Kullanan insanların bazıları düzenli olarak kullanıldıktan sonra 3 ayda 4 ile 12 kilo verdiklerini belirtmektedir. Kilo veren kişiler acımtrak tadının ve ishal gibi durumların olabileceğini ama kilo vermede faydası olduğunu belirtmişlerdir. Zerovita çayı kullananların bazıları ağızda kuruluk, ishal ve halsizlik gibi durumların olabileceğini belirtmişlerdir. Zerovita çayı sindirimi hızlandırmasından dolayı bu durumların görülebileceği, bundan dolayı günlük bol bol suyun içilmesi gerektiğini önermişlerdir. Kullanan insanların çoğu kilo vermede yardımcı olduğu, bazılarının ise işe yaramadığını belirtmişlerdir. Tabiki burada her insanın metabolizması, yaşı, beslenme alışkanlığı ve türü, vücut yağ-kas oranı gibi etmenlerde etkili olup, bunları göz önünde bulundurmak gerekir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir